Gépbeállító lakatos pozícióba munkavállalókat keresünk

Cégünk gépbeállító csapatába keres új kollégákat.

Kinek ajánljuk:

  • aki szeretné jelenlegi ismereteit fejleszteni vagy még pályakezdő és célja, hogy tapasztalatot szerezzen nagyvállalati környezetben

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Automata gépsorok vagy gépek felügyelete és gyártásképes állapotban tartása (pl.: fröccs,extruder)
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • Minőségi elvárásoknak megfelelő termékek gyártása
  • Esetleges beosztottak oktatása, irányítása

Amit ajánlunk:

  • fejlődési lehetőség, szakmai oktatás, cafeteria, bónusz, versenyképes bérezés, ingyenes bejárás, céges állomány

Elvárások

Ideális jelölt:

  • Aki rendelkezik szakmunkás vagy középfokú végzettséggel, amely műszaki vagy fémipari területhez köthető.

A több műszakban történő munkavégzés nem okoz gondot és szívesen irányit, kisebb csoportokat munkája során ahol határozott és pontos, precíz tud maradni.

Amit kínálunk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos