Raktározás, logisztika

Logisztikai ügyintéző munkatársat keresünk Jászberényben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Jászberény
Fizetés: Bruttó 250000 - 350000 / hónap
2019. 05. 10. 14:07

Cégünk 2011-ben alakult és komplett gyártási folyamatot végez az egyedi szerszámok tervezésétől a kész alkatrészek, termékek forgácsolásáig, fröccsöntéséig.  A Jász-Tool Team Kft dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég. Termékeink egyedi megrendelésre készülnek közel 1400 m2-en. Cégünk működésének alapelve a minőség és a környezettudatosság, ezért minőségi és környezetirányítási rendszereket alkalmazunk.

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattinvta önéletrajzzal.

További információ kérhető az alábbi számon: 06 (30) 562 09 84

Feladatok:

  • Vevői rendelések kezelése
  • Gyártósor anyagszükségleteinek kezelése
  • Beszerzési rendelések kezelése
  • Ki- és bejövő áru ellenőrzése, nyilvántartása
  • Készletnyilvántartás
  • Árukísérők nyilvántartása
  • Göngyölegek kezelése
  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal egyaránt
  • Kiszállítások intézése (fuvarszervezés)
  • Egyéb logisztikai folyamatok támogatása (pl. raktárkezelés segítése)

Elvárások:

  • MS Office magabiztos használata
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Jó szervező és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtámogatás
  • Megbízható munkáltató
  • Családias légkör
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése