Termék specialista állás Jászberényben

Termék specialista,

Jászberény

Termék Specialistaként részt veszel gyártott termékek specifikáció dokumentumainak elkészítésében, melynek során együttműködsz a kutatási és termékfejlesztési részleggel, a termékmenedzserekkel és a termék specialista kollégákkal. Munkád során magyarul és angolul kommunikálsz, precízen használod az adatbázis kezelő programokat, nyomon követed és karban tartod a projektekben lévő termékek dokumentációját.

A projekt jellegéből adódóan a munkaszerződés 1 éves, fix időtartamra szól.

Feladatok

RÁD VÁRÓ FELADATOK

  • Termékspecifikációs adatlapok elkészítése a meghatározott elvárások szerint
  • •Adatbázis kezelés: termékadatok feltöltése, karbantartása, nyomon követése és ellenőrzése (Excel, Lotus Notes)
  • Hiányzó adatok összegyűjtése
  • Napi színű kapcsolattartás a magyar és külföldi kollégákkal
  • Nemzetközi energetikai projekt támogatása
  • Termékbevezetések és változtatások támogatása, nyomon követése

Elvárások

KÉPZETTSÉG ÉS SZAKMAI TAPASZTALAT

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Erős MS Office ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Termékmenedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezéseit is várjuk

KOMPETENCIÁK

  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőképesség és határozott fellépés
  • Csapatjátékos és proaktív: a szervezet minden szintjén képes hatékonyan dolgozni, a folyamatokat végigvinni
  • Precíz, alapos adminisztrációs készség, monotónia tűrés
  • Képesség a különböző termékek és komplex dokumentációs folyamatok átlátására

Amit kínálunk

MUNKATÁRSAINKNAK KÍNÁLJUK:
•Támogató munkakörnyezet a világ vezető háztartási gép gyártó cégénél
•Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi csapat, multinacionális környezet
•Versenyképes jövedelem

Kérjük, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a Jelenkezem gombra kattintva. Kérdés esetén hívd Laczházi Zoltán, Talent Acquisition Partner-t a 36 20 804 0824 -os telefonszámon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott