Adminisztráció, irodai munka

Dinamikusan fejlődő távfelügyeleti cég keresi új diszpécser kollégáját Tápiószecsőn

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tápiószecső
2019. 10. 10. 14:19

Cégünk, az Elektronika Vonala Security Kft. keresi új kollégáját diszpécseri munkakörbe.

Munkavégzés helye Tápiószecsőn található központi irodánk.

Irodánk könnyen megközelíthető, modern, otthonos. Munkahelyi légkör fiatalos, családias.

Feladatok:

  • Riasztórendszerekről jövő jelzések kezelése.
  • Ügyfelek értesítése- járőrök indítása telefonon.
  • Bejövő hívások kezelése.
  • Adatrögzítés.

Elvárások:

  • Érettségi
  • Számítógépes alapismeret.

Előnyök:

  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos-Családias légkör
  • Teljeskörű betanítás
  • Fizetett betanítási időszak
  • Előre kiszámítható munkarend (24/48 h műszak)

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése