Villanyszerelő munkakörbe álláslehetőség Jászberény és környékén

Power Irradiant Kft.

2020. 08. 24.

A Power Irradiant Kft. korszerű vállalatirányítási szemlélettel, hatékony projektmenedzsmenttel, jelentős saját kivitelezői állományú kapacitással, képzett és tapasztalt szakembergárdával vállal különféle villamosipari kivitelezői megbízásokat.

Piaci részesedésünk növekedésének köszönhetően, valamint cégünk fejlesztéspolitikájának megvalósításaként villanyszerelői tevékenységünket tervezzük továbbfejleszteni.

Jászberény környéki és budapesti munkavégzéssel keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

Feladatok:

  • Épületek és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése
  • Kapcsolószekrény építése és vezetékes összekötése
  • Vezérlőpanelek és különböző típusú kapcsolódobozok összeszerelése, bekötése
  • Ipari villanyszerelés

Amit kérünk:

  • Villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • Min 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság és csapatszemlélet, lojalitás
  • Kreatív gondolkodás, önálló, munkavégzés

Előnyként értékeljük:

  • „B” kategóriás jogosítvány

Mindezért kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, emberközpontú vezetés
  • Saját állományú munkaviszony
  • Díjmentes szállást biztosítunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Ha kérdése van, keressen minket a +36-70/ 886-2437 -s számon.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!