Adminisztráció, irodai munka

Pénzügyi asszisztens keresünk Jászberényen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Jászberény
2018. 07. 31. 15:50

Feladatok:

  • a cég pénzügyi és számviteli folyamatainak adminisztratív ellátása
  • számlázás, vevői számlák rendezése, könyvelésre előkészítése
  • kintlévőségek kezelése
  • beszállítói számlák ellenőrzése, utalásra előkészítése, iktatása
  • kapcsolattartás külső könyvelővel, kontrollingal
  • kimutatások, riportok készítése, statisztikák vezetése
  • az értékesítés és a vevőszolgálat adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • külföldi beszállítókkal gyakorlatban alkalmazható angol nyelvtudás (e-mail és telefonos kommunikációhoz)
  • képesség a terület önálló ellátására
  • cég működését szem előtt tartó pénzügyi tudatosság
  • pontosság, ügyfélközpontú gondolkodás
  • csapatjátékos, nyitott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkaidő: 6 vagy 8 órás, egymüszakos nappali munkarend

Amit kínálunk:

  • kiszámítható karriermodell
  • rugalmas munkavégzés
  • esztétikus, felújított munkakörnyezet
  • fiatal, dinamikus csapat
  • képzések, folyamatos fejlődési lehetőség
  • 15 éves, jól struktúrált, stabil vállalati háttér

Jelentkezését fényképes önéletrajz elküldésével az info@chemplex.hu címre várjuk

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése