Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző feladatok ellátására munkatársat keresünk Jászberényben

Fruit Country Kft.
Jászberény
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / Hónap
2021. 06. 25.

Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző és projekt asszisztens feladatok ellátására munkatársat keresünk Jászberényben,

Feladatok

  • munkaviszony létesítés, megszűnés, módosítás dokumentáció elkészítése, adóhatósági be- és kijelentés
  • bér-, egyéb juttatások és társadalombiztosítási ellátások elszámolása, számfejtési feladatok
  • 08-as bevallások és önellenőrzések
  • foglalkoztatással kapcsolatos egyéb bevallási és adatszolgáltatási feladatok
  • főkönyvi bérfeladás elkészítése, átadása
  • éves igazolások kiadása, éves nyilatkozatok bekérése
  • számlák ellenőrzése, iktatása, projektek támogatása, nyomon követése határidők figyelemmel kísérése, betartása, dokumentumok előkészítése

Elvárások

  • aktív bérszámfejtői szakmai tapasztalat
  • vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • szakmai igényesség, rendszerszemlélet
  • Adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre, az új kihívások megoldására
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, igényes, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, agilitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Akár azonnali munkakezdés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!