Intézményvezető állás Jászberényben

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió szenvedélybetegek és pszichiátriai betegek számára nappali ellátó intézményt hoz létre Jászberényben.

Az intézmény pályázatot hirdet

INTÉZMÉNYVEZETŐI

munkakör betöltésére a szociális törvény alapján működő szolgáltatások területén.

Ideális jelöltünk céltudatos, határozott, szakmai tapasztalat és vezetői készségek birtokában menedzseli a munkatársak szakmai munkáját és az intézmény működését.

Feladatok

  • az intézmény szakmai vezetése, szakmai projektek megvalósítása
  • munkatársak kiválasztása és koordinálása
  • a minőségi ellátás működésének szakmai támogatása
  • az intézmény képviselete a helyi intézmények között
  • kapcsolattartás a helyi önkormányzattal
  • az intézmény vezetése során a gazdaságossági szempontok figyelembevétele

Elvárások

  • felsőfokú - 1/2000 SzCsM rendelet szerinti - végzettség
  • szociális szolgáltatási területen (lehetőleg az említett célcsoportokkal történő) szakmai tapasztalat és/vagy vezetői munka
  • megoldáscentrikus gondolkodásmód, kiváló szervezési és kommunikációs készség
  • tulajdonosi szemlélet

Előnyök

  • hosszabb szociális szakmai tapasztalatszerzési idő
  • gépjárművezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • folyamatos képzési lehetőség: szakmai, informatikai, idegennyelvi
  • jó munkahelyi légkör, rugalmasság
  • hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel
  • szakmai előadások tartása
  • szakmai rendezvényeken részvétel
  • lehetőség a kreativitásra
  • munkavégzés helye: Jászberény

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Igazgató

Önéletrajz elküldése kötelező!