Végrehajtói iroda adminisztratív/elpakoló munkakörben munkavállalót keres Jászberényben

Jászberényi végrehajtói iroda heti 20 órás munkarendbe alkalmazottat keres. A munkakör határozott idejű fél éves szerződéssel lesz betölthető, mely alkalmasság esetén hosszabbításra kerül.

Feladatok

  • Iratok és levelek szerelése, elpakolása aktákba.
  • Emellett némi adminisztratív munka is társul a teendők mellé.

Elvárások

  • Gyors, precíz munkavégzés, monotonitás tűrése.
  • Tudj csapatban dolgozni, legyél kommunikatív, legyenek önálló gondolataid, ötleteid.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, nettó fizetésigény megjelölése mellett lehet!

Amit kínálunk

  • Egy kiváló csapat tagja lehetsz, remek munkakörülmények között.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!