Valutapénztáros munka Jászberényben

IBUSZ Kft.
Jászberény
2023. 01. 16.

Jászberényi IBUSZ irodánkba valutapénztáros kollégát keresünk.

miért az IBUSZ-nál érdemes dolgozni

  • 120 éves szakmai tapasztalattal rendelkező magyar cég vagyunk.
  • Vérünkben van az utazás és mindenünk a turizmus.
  • Munkatársaid barátságosak, segítőkészek.

Feladatok

  • Valutaváltás.
  • A valuták valódiságának és forgalomképességének ellenőrzése.
  • Számítógépes program alkalmazásával a váltási tranzakció elvégzése.
  • Mindenkori árfolyamok ismerete, a napi árfolyamok feltöltésének elvégzése.
  • Kapcsolattartás az értéktárral, forint- és valutakészlet rendelése, kapcsolódó nyilvántartások kezelése.
  • Hó végi kimutatások készítése.
  • Az ügyfelek számára információ szolgáltatás.

Elvárások

  • Angol és/vagy német alapfokú nyelvtudással rendelkezel.
  • Legalább középfokú végzettséged van.
  • Szeretsz pénzzel dolgozni.
  • Legelőnyösebb tulajdonságaid a precizitás, önállóság, szabálykövetés és a határozottság.
  • Jó kommunikációs- és értékesítési képességgel rendelkezel.
  • Nem okoz problémát a hétvégi munkavégzés.
  • Pénzzel való munkatapasztalat
  • Valutapénztárosi végzettség

Amit kínálunk

  • Tanfolyamokon való részvétel
  • Szakmai továbbképzések
  • Külföldi tanulmányutakon való részvétel
  • Kedvezményes utazási lehetőség
  • Teljesítményarányos extra bónuszok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Biztonságos környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!