Vendéglátás

Élelmezésvezető állás Jászberényben tapasztalattal rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Jászberény
2018. 08. 15. 09:39

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársakat keres ÉLELMEZÉSVEZETŐ pozícióba Jászberény területére

Főbb feladatok:
• Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
• Napi kiszabatok készítése az élelmezésvezetési program használatával
• Napi étkezők létszámának összesítése
• Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása
• A konyha eszközeinek időszakonkénti felmérése
• Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
• Hatósági előírások betartása, betartatása
• Heti és havi nyersanyagleltárak készítését

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú élelmezésvezetői, vagy vendéglátó ipari végzettség 10 éves közétkeztetésben szerzett gyakorlattal
• Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat

Jelentkezését pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az *allas@tsgastro.hu *e- mail címre várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése