Betanított, fizikai munka

Jászberényben operátor munkakör/ betanított munkás pozícióba kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Jászberény
Fizetés: Bruttó 180000 - 220000 / Hónap
2019. 01. 04. 09:36

A 7 éve alapított Jász-Tool Team Kft. Jászberényben dinamikusan bővülő csapatába keresünk munkatársakat 2 műszakos munkarendbe, fröccsöntő gépek mellé

OPERÁTOR MUNKAKÖR/ BETANÍTOTT MUNKÁS

Elvárások:

  • női munkaerő
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • csapatmunkában való együttműködés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Operátor:bruttó 180 000 – 220 000 Ft
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költség támogatás
  • Műszakpótlék

Jelentkezni lehet az alábbi címen, önéletrajzzal: jtt.iroda@gmail.com

További információt kérhet az alábbi számon: 06 (30) 562-0984

Érdeklődni minden munkanap 8:00- 12:00-ig a fenti telefonszámon lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése